ביטקוין קאש  (BCH), כמו הביטקוין הרגיל (BTC), הוא מערכת תשלום אלקטרוני הנתמך על ידי טכנולוגיית ה-Blockchain - רשת מבוזרת של מחשבים. ביטקוין קאש מוריד עלויות עסקה על ידי הסרת צד שלישי אשר מתווכת בין קונים למוכרים.

מה זה ביטקוין קאש?

ביטקוין קאש

ביטקוין קאש נוצר ב -1 באוגוסט 2017 לאחר הפיצול מהביטקוין. ביטקוין קאש כולל מגבלת בלוק של 8 מגה-בייט (MB) בהשוואה ל -1 MB של הביטקוין הרגיל. המגבלה בגודל 8 MB מאפשרת לכורי ביטקוין קאש לעבד עסקאות נוספות ברשת התשלומים. התומכים טוענים כי המטבע מוביל לעסקאות מהר יותר ועמלות נמוכות יותר. ביטקוין קאש גם הוא  אינו מגובה על ידי ממשלה כל שהיא או בנק מסויים - בדיוק כמו הביטקוין.

 

יתרונות מול שאר המטבעות:


1. עסקאות מאומתות ברציפות על ידי הרשת.
2. ניתן לאתר את כל העסקאות.
3. שולחים ונמענים יכולים להישאר אנונימיים.
4. אספקה ​​מוגבלת.
5. ניתן לחלוק (ניתן לשלוח 1 BCH או .0001 BCH).
6. קל לאחסון.

7. קל לשלוח.
 

ביטקוין קאש כאמצעי תשלום

 

רבים מהתעשייה טוענים כי ביטקוין קאש דומה יותר לרשת תשלום, בדומה לויזה או PayPal. בהשוואה למטבע הביטקוין, הרשת של ביטקוין קאש יכולה לעבד עסקאות רבות יותר בכל שנייה ויש לו זמני אישור מהירים יותר. ניתן להשתמש בביטקוין קאש עבור עסקאות בנפח גבוה יותר כגון תשלומים קמעונאיים שנעשו על ידי מיליוני צרכנים ברחבי העולם. זו הסיבה שהתומכים ביקשו להגדיל את מגבלת גודל הבלוק ל -8 MB , כדי לשפר את יכולת ההרחבה.

הביטקוין, לעומת זאת, עוסק בעסקאות עם נפח קטן יותר. תשלומים אלה אינם כפופים לבחינת הבנקים, רשויות המס וגופים רגולטוריים אחרים. אבל בגלל שלביטקוין יש 1 MB לעומת ה8 של הביטקוין קאש, לוקח זמן לקבל אישור עסקה וזה יכול לקחת בין כמה דקות לכמה שעות עד שהכסף או הביטקוין יועברו ממקום למקום.


 

היתרונות של הגדלת גודל בלוק:


המגבלה בגודל  של 8 MB גורמת לביטקוין קאש לפעול יותר כמו מטבע ו / או רשת תשלום המאפשרים עסקאות יעילות.


1.מאפשר לרשת להתאים ולעדכן משתמשים רבים יותר. זה מאפשר תשלומים נוספים שבוצעו על ידי קונים ומוכרים שמצפים לאישורים מהירים.
2.מגדיל את התפוקה של העסקאות.
3.מגביר את מהירות העסקאות.
4.מוריד עמלות.

קניה של ביטקוין קאש

CEX.IO הינה פלטפורמה בינלאומית שמקבלת ישראלים לקניה ומכירה של ביטקוין קאש. כמו כן היא חברה גדולה מאוד למסחר בעיקר בשוק האירופאי.

התהלך מאוד פשוט:

שלב ראשון - הרשמה כאן

השלב השני - אימות המשתמש

שלב שלישי - הפקדה של כסף או ביטקוין

שלב רביעי ואחרון - קניה של ביטקוין קאש והחזרה לארנק

איך ישראלים קונים ביטקוין קאש?

 

חשוב לדעת כי הדרך בה אתם קונים את הביטקוין קאש היא גם הדרך בא אתם מוכרים אותו, כמו כן תמיד תאכלו למכור לאנשים פרטים דרך הפייסבוק או קבוצות כאלו ואחרות שאתם מכירים.

לפני שאתם קופצים לרכישה אתם צריכים ארנק בכדי לאחסן את המטבעות.

אנו ממליצים לכם להשתמש באחד מן הארנקים הבאים:

 

Jaxx - ארנק לטלפון ולדסקטופ

https://jaxx.io

 

Exodus - ארנק דסקטופ

https://www.exodus.io

 

Bitcoin.com - ארנק לטלפון ודסקטופ

https://www.bitcoin.com

 

BTC - ארנק לדסקטופ ולטלפון

https://wallet.btc.com

 

ישנם לא מעט חברות לקנות בהם ביטקוין קאש אך אנחנו ממליצים לעבוד עם אחת מבין החברות הבאות בגלל שלכל אחת מהן יש רשיון, סחרנו בעצמנו בכל אחת מהן, שירות זריז ואמין - חברות שמקבלות ישראלים.

  כתבות בנושא

Binance היא אחת החברות הכי גדולות ומוצלחת בעולם למסחר במטבעות דיגיטליים, דרכה אתם יכולים למכור או לקנות את הביטקוין קאש שלכם או כל מטבע דיגיטלי, תצטרכו לעשות זאת בעזרת מטבעות אחרים, לדוגמה ביטקוין לביטקוין קאש

התהלך מאוד פשוט:

שלב ראשון -פתחו משתמש והרשמו כאן

השלב השני - אימות המשתמש (מתן פרטים מזהים)

שלב שלישי - העברה של ביטקוין או כל מטבע אחר לחשבון מסחר

שלב רביעי ואחרון - מכירה  המטבע שלכם עבור ביטקוין קאש

מכירה של ביטקוין
קניה של ביטקוין באשראי