ריפל הוא רשת תשלום (RippleNet) ומטבע דיגיטלי בפני עצמו שנוצר בשנת 2012. RippleNet מחבר בנקים ומוסדות גדולים אחרים ומאפשר להם להעביר כסף ונכסים אחרים דרך הרשת. כל העסקאות נרשמות על המערכת שלהם.

הריפל נהיה מאוד פופולרי בזמן האחרון ואנו צופים עתיד מעניין מאוד, אומנם המטבע נסחר במחיר נמוך אך השרותים והטכנולוגיה שלו מאוד חיונים לעולם.

מה זה ריפל? 

קניה ומכירה של ריפל

XPP Ripple הוא המטבע המשמש את רשת התשלום עבור כל העסקאות, צמצום הזמן והכסף הקשורים לתשלומים ברחבי העולם. כל עסקה באמצעות המערכת מעובדת תוך 4 שניות בלבד. לשם השוואה, לאיטריום לוקח יותר משתי דקות, לביטקוין לוקח כשעה ובמערכות אחרות זה יכול לקחת גם מספר ימים.

 

המטבע יכול להתמודד עם 1,500 עסקאות לשנייה. הביטקוין , לעומת זאת, יכול רק לטפל בכמה עשרות באותו זמן וזאת אגב הסיבה למה ביטקוין קאש נוצר.

רשת ריפל מציע גם עמלות עסקה נמוכות. בשל היתרונות שלה, המערכת כבר בשימוש על ידי יותר מ 100מוסדות פיננסיים ברחבי העולם.

אז מה ההבדל העיקרי בין ריפל ו וביטקוין? מערכת הריפל היא רשת תשלומים למוסדות פיננסיים והיא מתחרה במערכות כמו SWIFT. ריפל אומנם נסחר אך מעולם לא היה אמור להיות אמצעי תשלום עבור רכישת דברים באינטרנט לעומת הביטקוין ששואף להיות מטבע שיחליף מטבעות אחרים.

 

לא כולם אוהבים את מטבע הריפל


ביטקוין הוא דרך חדשה של ביצוע תשלומים ודרך לעקוף בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים. ריפל, לעומת זאת, עובד עם בנקים כדי לסייע להם להאיץ תשלומים ברחי העולם ולצמצם עמלות. הרעיון של ריפל הולך כנראה נגד רוב המטבעות הדיגיטליים האחרים בכך שהוא עוזר למוסדות פיננסים ולבנקים בהעברת כספים.
ישנה עוד סיבה למה לא המון תומכים במטבע, החברה שולטת ביותר מ50% מן המטבעות!

קניה של ריפל

CEX.IO הינה פלטפורמה בינלאומית שמקבל ישראלים לקניה ומכירה של ריפל. כמו כן היא חברה גדולה מאוד למסחר בעיקר בשוק האירופאי.

התהלך מאוד פשוט:

שלב ראשון - הרשמה כאן

השלב השני - אימות המשתמש

שלב שלישי - הפקדה של כסף או ביטקוין

שלב רביעי ואחרון - קניה של ריפל והעברה לארנק הפרטי

איך ישראלים קונים ריפל?

חשוב לדעת כי הדרך בה אתם קונים את הריפל היא גם הדרך בא אתם מוכרים אותו, כמו כן תמיד תאכלו למכור לאנשים פרטים דרך הפייסבוק או קבוצות כאלו ואחרות שאתם מכירים.

השלב הראשון הוא ארנק. אתם צריכים ארנק בכדי לאחסן את המטבעות שלכם.

ארנקים מומלצים:

 

https://gatehub.net

 

https://www.coinpayments.net

https://rippex.net

https://toastwallet.com

אחרי שיש ברשותכם ארנק לאחסון המטבעות אתם יכולים לגשת לאחת החברות למטה המתעסקת בריפל שאנחנו ממליצים ולהתחיל לקנות, למכור או לסחור בריפל.

הפעולה מתבצעת בכך שאתם קונים ביטקוין או מטבע אחר קודם ואותו ממירים לריפל.

או דרך כרטיס אשראי של ויזה \ מאסטר.

מכירה של ביטקוין

Binance היא אחת החברות הכי גדולות ומוצלחת בעולם למסחר במטבעות דיגיטליים, דרכה אתם יכולים למכור או לקנות את הריפל שלכם או כל מטבע דיגיטלי. אתם עשו זאת בעזרת מטבעות אחרים, מטבע וירטואלי למטבע וירטואלי, לדוגמה ביטקוין לריפל.

התהלך מאוד פשוט:

שלב ראשון -פתחו משתמש והרשמו כאן

השלב השני - אימות המשתמש (מתן פרטים מזהים)

שלב שלישי - העברה של ביטקוין או כל מטבע אחר לחשבון מסחר

שלב רביעי ואחרון - המירו את המטבע שהפקדתם למטבע הריפל

מסחר בביטקוין
קניה של ביטקוין באשראי