הרשמו עכשיו לחדשות ועדכונים

מסחר עם עמלות נמוכות לישראלים
מסחר בביטקוין
מסחר בביטקוין עם עמלות נמוכות
מסחר בביטקוין בישראל
מסחר בביטקוין לישראלים

שחקן חדש בשוק - מטבעות בזיל הזול

Changelly חברת

נכון להיום יש מאות חברות שיכולות למכור ביטקוין, איטריום, לייטקוין, מונרו, ריפל, כל חברה בין אם היא זירת מסחר הקשורה לבורסה כל שהיא או בורסה בפני עצמה תציג לכם שערים שונים ומחירים שונים למטבעות שונים.

(לכן אגב השערים שלנו באתר שונים משערים אחרים היות ואנחנו מסונכרנים עם חברת +500 הישראלית)

עכשיו יש חברה אחת שעושה בשבילכם את הקניה הזולה ביותר!

 

קניה בזול?

 

לא נמאס לכם לשמוע שיש פער עצום בין שערים? אנשים קונים בשער אחד ומגלים שיכלו להוזיל את הקניה ב5% בשער אחר, או הפוך - מוכרים בשער אחד ואחרי כמה דקות מגלים שהם מכרו בשער נמוך מזה שיש בפלטפורמה אחרת. החיפוש המטורף הזה אחרי השער הכי זול לרגע הקניה יכול לשגע אנשים, ביטקוין יכול לעלות במקום אחד יותר מבקום אחר וגם ההפך.

נכון שכל אחד יכול לעבוד עם שער שנוח לו או להסתכל על כמה שערים בו זמנית ולבחור את הכי זול או במקרה של מכירה ואת הכי יקר למטבע הספציפי שהוא מחפש אבל לאחרונה נוצרה חברת בשם Changelly שעושה את זה בשבילכם!

 

מה זה Changelly?

 

החברה לא באמת הוקמה לאחרונה כמו שציינו אך היא התחילה לתפוס תאוצה רק בחודשים האחרונים, החברה עצמה התחילה את דרכה בשנת 2013 על ידי קבוצה של חוצבי ביטקוין.

רק בשנת 2015 אחרי שידרוגים טכנולוגים החברה יצאה לפעול ובאמת יכלה לעבוד עם לקוחות.

החברה בעצם היא גוף מקשר שבודק בזמן אמר את כל הרשת ואת כל הבורסאות \ ברוקרים למחיר הכי זול בשבילכם, במידה ואתם מחפשים ביטקוין החברה תמצא לכם את הברוקר שמוכר את הביטקוין בשער הכי נמוך לרגע נתון זה - אין זה אומר שמחר היא תפנה אותכם לאותו ברוקר.

כמו כן, החברה לא באמת שולחת אותכם לעוד אתרים ולעוד הרשמות, הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות זה להתנהל מולה, הרשמה מולה, תשלום מולה והיא כבר תעשה את כל העבודה בשבילכם.

 

איך לעבוד עם Changelly?

 

החברה היא גוף מקשר בלי ידיעתכם, אתם לא באמת יודעים מאיפה היא קונה את המטבעות שאתם רוצים אבל אתם יכולים להיות בטוחים שגם עם העמלה שהם מרוויחים עליכם זאת תהיה הקניה הכי זולה שלכם.

כמו כן ניתן להשתמש בפלטפורמה הזאת גם הפוך ולגלות מה השער הכי גבוהה בכדי למכור במחיר המקסימלי!

מה שקורה מאחורי הקלעים אמור פחות לעניין אותכם אבל הטכנולוגיה שלהם לסרוק את השוק במהירות כל כך גדולה ולבצע את הקניה שלכם במחיר הכי זול זה מה שהופך את Changelly לאחת החברות המובילות בשוק.

 

החברה מאובטחת בצורה גבוהה מאוד ובעלת רישיון מסחר בסיסי עם ביטוח, במידה ואתם מעוניינים לעבוד איתם אתם יכולים להיתשמש בכרטיס אשראי של מאסטר או ויזה ולעשות את הרכישה במהירות.

Changelly logo