מסחר בביטקוין בישראל
מסחר בביטקוין
מסחר לישראלים בזול

קריפטופולי - משחק המונופל של המטבעות הדיגיטליים

מישהו היה חייב ליצור גרסת מטבעות דיגיטליים של מונופול. ובכן עכשיו יש דבר כזה, המשחק מאפשר לכם לאסוף חברים ובני משפחה בכדי לסחור במטבע מזויף עבור קריפטו מזויפים. המשחק עם הכסף המזוייף לא אומר שלא תהיה כאן תחרות כמו בימים הטובים שהיינו משחקים מונופל בשבת בבית.

 

הסיכויים שתצא גרסה אחת אקסקלוסיבית רשמית של מונופול קריפטו נראים רחוקים מאוד והופכים כל דבר לאפשרי. לעת עתה, מחזיקי מטבעות יכולים להסתפק בהדפסת הגרסה שלהם של הלוח הלא רשמי משותף לאחרונה על ידי redonitor ronoxe.

 

קישור להורדה :  מונופל של קריפטו - https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7m8dot/cryptocoinopoly_play_the_markets_with_family_and/

 

המשחק כולל מטבעות דיגיטליים רבים - כאלה שאתם אוהבים ובטוח גם כאלה שאתם מתעבים. "מה לעזאזל עושה הקרדנו בירוקים? ""מי שם את הטרון שם?" "רעיון של מה זה להוסיף את EOS? "כל הנקודות האלה יכולות להיות ויכווח כשאתם עושים את דרככם סביב הלוח, מדלגים על הכלא ומנסים להימנע מתשלום מס רווחי הון. עבור סוחרים אמיתיים שאינם מקבלים מספיק כיף מהמשחק, אין שום דבר שימנע מהם לשחק עם קריפטו אמיתי; הזוכה מקבל את האלטים הזולים ביותר של שאר השחקנים.

אחד הדברים המרתקים ביותר על Cryptocoinopoly הוא שהמשחק מספק תמונת מצב של השווקים בנקודה הבריאה של המשחק. אילו היה הלוח מתפתח היום, הכל היה נראה שונה, הבדל ענק משבוע לשבוע. זה יהיה מעניין לראות אילו מטבעות דיגיטליים נסחרים בשנה מהיום ואילו כבר לא רלוונטים כלל.

 

מאחר שכל אחד חופשי ליצור גרסה משל עצמו של מונופול, הוא נהיה תחרות לכל אותם שטוענים כי הם המציאו את המשחק, לא באמת יש על זה פטנט וכל אחד יכול לעשות אחד, כל חברה טוענת שהיא הקריפטוקינופולית האמיתית.המשחק סך הכל נבנה על המונופל הישן שאנו מכירים שהומצא באזור שנת 1902 רק שבמקום להוסיף בתים ובתי מלון, השחקנים רוכשים ביטקוין או כל מטבע אחר.

 

גם ארנק  Github מגיב למשחק:

https://github.com/ned0flanders/Cryptocoinopoly

 

"ריכשו כמה מטבעות דיגיטליים פופולרים, תיקחו תשלום משחקנים עבור הנחיתה המטבע שלכם. השתמשו בכסף שלכם כדי לרכוש עוד מטבעות דיגיטליים, בנו בריכות כרייה וחוות בשביל להיות לוויתנים בתחום".

© 2018 By Mr. Bitcoin

אין להשתמש בכל חומר כתוב באתר ללא אישור מפורש בכתב - דבר היכול להוביל לתביעה

  • Facebook Social Icon
בקרו והתעדכנו
צרו קשר

מסחר קניה ומכירה במטבעות וירטואליים מהווה סיכון - האחריות מוטלת על הסוחר בלבד