מסחר בביטקוין בישראל
מסחר עם עמלות נמוכות לישראלים
מסחר בביטקוין
מסחר בביטקוין עם עמלות נמוכות
מסחר בביטקוין לישראלים

ביטקוין למתחילים - ארנקי חומרה מומלצים

ארנקים חומרה נהיו אופנתיים מאוד לאחרונה. ארנקי חומרה אלה הם התקנים מאובטחים במיוחד לאחסון מטבעות ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים, לאחורה הארנקים הללו הפכו לפופולריים מאוד כמו שהביטקוין נהיה פופולרי מאוד. נכון להיום יש מספר דגמים שונים לבחירה, מתחילים עשויים לתהות איזה מהם הוא הטוב ביותר - ואם הם בכלל צריכים ארנק חומרה.

 

סוחרים אמיתיים משתמשים בארנקי חומרה

 

Trezor ו Ledger הם שניים מיצרני הארנקים הידועים ביותר, הם גדלו והפכו לפתרונות אחסון קרים של התעשייה. שתי החברות המייצרות מגוון של מכשירים, הצליחו לענות בהצלחה על הביקוש לאחסון לא מקוון(לא אונליין), שהוא מאובטח וידידותי למשתמש. אין ארנק שמוגן ב100% מפני פריצות אבל Trezors  ו Ledger  די קרובים לביטחון מלא. מאוד חשוב לקנות ישירות מהחברה או ממשווק מורשה ולא מחברה לא מוכרת. ההוצאה של 100 $ או יותר כדי להבטיח שכמה אלפי דולרים בשווי של מטבעות דיגיטליים יהיו מוגנים - נראה כמו השקעה די טובה.

 

עבור כל מי שמתקמצן להוציא כמה מאות שקלים על רכישת ארנק חומרה, יכול להשיג תוצאה דומה ללא קניה. אין שום דבר שיכול למנוע ממכם להתקין ארנק על USB. כמו כן ניתן להשתמש בטלפון ישן(עדין סמרטפון) להתקין עליו ארנק Bread ולנתק מאינטרנט, כמו כן ניתן לעשות אותו שימוש בארנק של bitcoin.com או בארנק של blockcahin.info.

 

Ledger Nano S

 

קטן וקל, הארנק יכול לאחסן ביטקוין, איטריום (איתריום) ועוד מספר של אלטקויינים. כמו Trezor, המון אנשים מהתעשייה מדרגים את ארנק ה-Ledger כארנק מועדף. המכשיר משתמש בתצוגה של OLED וכפתורים קטנים בצד בכדי לאשר עסקות. אם אתם מעוניינים לקנות את הארנק הזה תצטרכו להמתין בסבלנות בגלל שכל ההזמנות עד חודש מרץ נמכור מראש.

 

החברה גם עושה את Ledger Blue, מכשיר חומרה ברמה ארגונית עם מסך גדול יותר, כמו כן ,הוסיפו לו תוספי הגנה וכל זה במחיר של כ-330 דולר ליחידה. במידה ואתם מעוניינים במכשיר הזה, גם במכישר הזה צריך הזמנה מראש כי אין תאריך מדוייק לקבלה.

 

Keep Key

 

אמנם לא אופנתי כמו Ledgers או Trezors אבל Keep Key הוא עוד מתחרה ראוי. הארנק מאפשר לאחסן ביטקוין, ביטקוין קאש, דודג`, לייטקוין, איטריום (איתריום), דאש ומטבעות נוספים אחרים. יש למכשיר גם את היכולת להחליף בין מטבעות דיגיטליים ישירות מהמכשיר באמצעות Shapeshift. במידה ואתם מעוניינים באחד המחיר יהיה כ-130$ וניתן לקנות רק בהזמנה מראש.

 

Bitlox

 

ביטלוקס נראה קצת שונה משאר הארנקים שהצגנו כאן. במקום להתחבר למחשב הנייד באמצעות USB הוא משתמש ב- Bluetooth בלבד. המכשיר דק מאוד, יכול לאחסן כרגע רק ביטקוין אך החברה משתדרגת ומוספיה לו עוד מטבעות נוספים בעתיד.

ניתן לרכוש את המכשיר הזה בכ-100$ בלבד.

כמו כן לארנק הזה יש את אחיו הגדול שהוא מאוד דומה לו אך יותר מאובטח, יותר יקר ויותר פשוט לשימוש.

© 2018 By Mr. Bitcoin

אין להשתמש בכל חומר כתוב באתר ללא אישור מפורש בכתב - דבר היכול להוביל לתביעה

  • Facebook Social Icon
בקרו והתעדכנו
צרו קשר

מסחר קניה ומכירה במטבעות וירטואליים מהווה סיכון - האחריות מוטלת על הסוחר בלבד