הרשמו עכשיו לחדשות ועדכונים

מסחר בביטקוין עם עמלות נמוכות
מסחר בביטקוין בישראל
קניה של ביטקוין ועוד מטבעות עם כרטיס אשאי
מסחר בביטקוין לישראלים

איך לחשב במהירות עמלות של ביטקוין

לעשות חישוב של עמלות ביטקוין יכול להיות קל כמו לרכב על אופניים או לחזור לנהוג ברכב, מי שעשה זאת פעם יצליח בקלות לעשות זאת שנית, מי שלא ניסה יצטרך להתחיל להתאמן.

עם התפתחות הטכנולוגיה היום מאוד קל לקנות ולמכור ביטקוין, אבל לחשב במהירות את העמלות לוקח טיפה יותר זמן ועדיין לא ברור לכל המשתמשים.

 

היום, שום דבר אינו בחינם, אפילו אם נדמה לנו, יש איזו עמלה שגוזרים בדרך. באותה צורה עובד הביטקוין, אנחנו צריכים לשלם עמלה קטנה בכל פעם שאנחנו קונים, מוכרים או שולחים ביטקוין לכל כתובת שהיא.

אז, בעבר, כאשר הביטקוין עלה כמה עשרות דולרים או כמה מאות דולרים העמלה המינורית הזאת לא עניינה אף אחד ואת האמת, לאף אחד לא היה אכפת לשלם עוד כמה דולרים בודדים על אותן עסקאות.

היות והיום הביטקוין עולה יותר מ-10 אלף דולר, פתאום עמלה של אחוז או שניים נראה לנו כמו שכר יומי.

 

לאיפה העמלות הולכות?

 

הכורים מקבלים עמלות על כל בלוק ביטקוין שהם מצליחים לפתור במערכת הבלוקצ`יין, כמו כן הם מקבלים עמלה על כל פעולה המבוצעת ברשת. העמלה המדויקת על כל בלוק היא 12.5 ביטקוין (יותר מ 125 אלף דולר) אבל החוצב יקבל באזור ה13 ביטקוין כולל כל העמלות הצדדיות.

עסקאות הביטקוין לוקחות מספר דקות, בין חצי דקה ל20 דקות, לפעמים יותר, זה תלוי בנזילות של המטבע וכמה עסקאות בוצעו באותו הרגע. אדם שמעוניין לזרז את העסקה שלו יכל לעשות זאת על ידי כך שישלם עמלה קצת יותר גבוהה לאותם חוצבים בשביל תיעוד העסקה ו"חתימה עליה".

 

חישוב בחינם ללא מחשבון

 

אם ננסה למצוא את התשובה באינטרנט נקבל נוסחאות מסובכות שלא כל אדם יבין, אם נשאל חוצב איך העמלות עובדות הוא יתחיל לספר לנו תאוריות מתמטיות ונוסחאות כאלה שנלך לאיבוד לאחר מספר שניות.

ישנם דרכים הרבה יותר פשוטות היום להבין כמה עולה עסקת ביטקוין בלי להיות גאון מתמטי, הרבה ארנקים באים כבר עם מחשבון שבתוכו מוטמעת האופציה הזאת - כל שנותר הוא להקיש מספרים.

זה נכון שלא כל המחשבונים מושלמים ולא בכל ארנק יש מחשבון שמתאים במדייק למטבע הספציפי שאתם רוצים לבדוק, בשביל זה הכנו לכם רשימה של מספר אתרים בהם תצליחו בקלות לחשב עמלות ביטקוין ועוד מטבעות.

 

https://estimatefee.com

אתר הנותן את האופציה לחשב עמלות עבור עסקאות ביטקוין - הכל תלוי בכמות הזמן שאתם יכולים להקדיש לעסקה, העמלות נעות בין-3 דולר ל-6 דולר, יותר כסף = פחות זמן - פחות זמן = יותר כסף.

 

https://bitcoinfees.info

אתר זריז לחישוב עמלות ביטקוין בלי יותר מידי כאבי ראש.


 

https://bitcoinfees.earn.com

אתר קצת יותר מורכב לאנשים שיותר מבינים בחלקיקי ביטקוין, מבט קצר של מספר דקות מספיק כדי להגיע להבנה איך להשתמש בו.

 

זה יכול להראות בהתחלה קצת מורכב אבל לדרך שבה הביטקוין עובד יש מספר אינדיקטורים ופקטורים בין אם זה הגודל של הקניה או כמות הנתונים שצריכים לעבור.

שורה תחתונה, אם אתם לא ממהרים ולא לחוצים שהעסקה תתבצע תוך כחצי שעה, כל העניין הזה לא אמור לעניין אתכם ותשלמו עמלה מינימלית, במידה ואתם רוצים לזרז את עסקאות הביטקוין שלכם תצטרכו להשתמש באחד האתרים שצירפנו כאן.

מסחר בביטקוין