מסחר לישראלים בזול

למה להשתמש בבלוקצ'יין?

אחרי שהבנו מה היא טכנולוגית ה-Blockchain , ואיך היא עוזרת לכל מערכת הביטקוין להתקיים יוצא מצב שאולי אנו חושבים שזה קל לדמיין מקרים שיש בטכנולוגיה שימוש נרחב, אבל הטכנולוגיה נבדקת ומושקעת היטב: מיליוני דולרים כבר הושקעו על מחקר בטכנולוגית ה-blockchain בשנים האחרונות וכן בדיקות רבות עבור בדיקה אם מערכת ה-blockcahin מתאימה לתרחישים או לא.
 

טכנולוגיית ה-Blockchain מציעה כלים חדשים לאימות ולהרשאה בעולם הדיגיטלי שלא דורשת צורך במנהלים מרכזים או גוף שישלוט. כתוצאה מכך, היא מאפשרת יצירת קשרים דיגיטליים חדשים.

 

בעצם בגלל שאבטחת קשרים דיגיטליים חדשים הפכה לפורמלית, מערכת ה-Blockcahin יוצרת מהפכה ונחשבת כעמוד השדרה של שכבת האינטרנט לעסקאות ואינטראקציות בעלות ערך.

 

עם כל הדיבורים על בניית עמוד שדרה דיגיטלי של שכבת טרנזקציות חדשה לאינטרנט, לפעמים ה-Blockcahin מפתח הצפנה פרטית שלא מתאימה למטבעות הווירטואליים.

 

האם הנתונים דינמיים עם היסטוריה שניתנת לביקורת?


נייר יכול להיות קשה לזיוף בגלל המורכבות של חותמות פיזיות. כמו למשל חריטה באבן, למסמכי נייר יש קביעות מסוימת.

אולם, אם הנתונים נמצאים ומסופקים באופן מתמיד ואם מדובר בעסקאות המתרחשות באופן קבוע ולעתים קרובות, ייתכן שהנייר לא יוכל לשמור על מערכת רשומה. להזנת נתונים ידנית יש גם מגבלות אנושיות.

 

אם הנתונים וההיסטוריה שלהם חשובים ליחסים הדיגיטליים שהם עוזרים להקים, ה-Blockchain מציע יכולת גמישה בכך שהוא מאפשר לצדדים רבים לכתוב ערכים חדשים לתוך מערכת הרשומה.

האם הנתונים צריכים להיות בבעלות או בפיקוח של גוף מסוים?


ישנן סיבות רבות מדוע צד שלישי צריך להיות אחראי על כמה אישורים, ישנם מקרים בהם שליטה של ​​צד שלישי מתאימה לחלוטין ורצויה אפילו. אם הפרטיות של הנתונים היא השיקול החשוב ביותר, יש דרכים לאבטח נתונים גם בכך שלא נחבר אותם לרשת.

 

התשתיות של מערכות מידע קיימות המציעות חשבונות ויומני כניסה אינן מספיקות לאבטחת הזהות הדיגיטלית, ייתכן שטכנולוגיית הblockchain תפתור בעיה זו.

קריפטוגרפיה של מפתח פרטי מאפשרת לעשות עסקאות אשר אינן דורשות מערכות מרכזיות וחשבונות משוכללים המשמשים ליצירת קשרים דיגיטליים. אם מסד נתונים מסוים דורש מיליוני דולרים כדי להבטיח עסקאות פיננסיות ולאבטח אותם, אז ה-Blockcahin הוא הפתרון לזה.

 

האם מהירות העסקה היא השיקול החשוב ביותר?

אם ביצועים גבוהים, מליונית השנייה זה מה שדרוש בשביל לעשות עסקאות. Blockchains כמו מסדי נתונים, היא מערכת איטית ויש עלות לאחסון הנתונים - עיבוד (או "כרייה") של כל בלוק בשרשרת. מערכות נתונים מרכזיות המבוססות על מודל שרת-לקוח הן מהירות ופחות יקרות ... לעת עתה.

לסיכום, בעוד שאנחנו עדיין לא יודעים את מלוא הגבולות והאפשרויות של הBlockchains, אנחנו יכולים לפחות לספר על המקרים בהם השימושים עברו בדיקות שצלחו בתחום זה.

כתבות בנושא     

כתבות בנושא     

מסחר בביטקוין
עובדות מניינות על הריפל
שקרים שמספרים על הביטקוין
ארנק נייר
קניה של ביטקוין לישראלים
קניה של ביטקוין ועוד מטבעות עם כרטיס אשאי
מסחר בביטקוין עם עמלות נמוכות
מסחר בביטקוין לישראלים

  כתבות בנושא

מסחר בביטקוין
קניה של ביטקוין באשראי

© 2018 By Mr. Bitcoin

אין להשתמש בכל חומר כתוב באתר ללא אישור מפורש בכתב - דבר היכול להוביל לתביעה

  • Facebook Social Icon
בקרו והתעדכנו
צרו קשר

מסחר קניה ומכירה במטבעות וירטואליים מהווה סיכון - האחריות מוטלת על הסוחר בלבד